קורסים והנחיה

קורסים והנחיה

קורסים והנחיה

הנחייה של קורסים, שיעורים וסדנאות

  • בניית אתרי וויקס.
  • פוטושופ.
  • איור דיגיטלי.
  • יסודות בעיצוב גרפי ואנימציה.
  • יצירה והקלטה של פודקאסט.

השיעורים מתאימים לכל הרמות ולמי שרוצים ללמוד בצורה ממוקדת ומקצועית ולהגיע להישגים. כדי לקבל פרטים נוספים על הקורסים שאני מלמדת, לקבוע שיעור פרטי או להזמין סדנא לחצו כאן.

קורס וויקס אונליין לבניית אתרי אינטרנט

בניית אתר מאפס היא פרויקט מורכב. WIX (מערכת מתקדמת ושימושית מאוד לבניית אתרים) מאפשרת לקחת את הנושא המורכב הזה ולפשט אותו. קורס וויקס אונליין הוא קורס ייחודי ומקורי בעברית. את הקורס יצרתי עבור מתחילים שלא מגיעים בהכרח עם רקע בעיצוב או מחשבים ורוצים לרכוש את הכלי המדהים הזה. בקורס נערוך הכרות עם עולם עיצוב האתרים, נלמד להשתמש בעורך האתרים של וויקס, נלמד עקרונות בסיסיים בעיצוב אתרים ועיצוב בכלל ונבנה אתר חינמי יפיפה. מורים ואנשי חינוך? הקורס רץ מזה שנתיים במרכזי פסג"ה ברחבי הארץ למי שמעוניין לקבל את הקורס לגמול השתלמות.

לפרטים והרשמה צרו איתי קשר כאן.

כתיבה ויצירה של תכני הדרכה מקוריים בעיצוב וטכנולוגיה

אני חוקרת, בונה, יוצרת ומלמדת מערכי שיעור וקורסים מעולים בנושאי עיצוב וטכנולוגיה לכל הרמות והגילאים. המערכים ממוקדים, מקצועיים, עדכניים, כיפיים ומובילים לתוצאות והישגים. חולמים להכניס קורס בתחומי עיצוב וטכנולוגיה לארגון, בית ספר או מרכז למידה? מזמינה אתכם ליצור קשר כאן ולהפוך רעיון למערך שיעור.

מיתוג ואריזה גרפית לשיעורים וקורסים מקוונים

מרצים, מורים מאמנים ומדריכים, העולם משתנה וכך גם האופן שבו אנו לומדים ומלמדים. יש לכם קורס אונליין  שזקוק לאריזה גרפית? לוגו? שפה חזותית? אבל חסרים לכם זמן וכלים? מזמינה אתכם ליצור קשר כאן ולהעביר את הקורס שלכם לשלב הבא.

חבילות מיתוג לקורס מקוון

בסיסית: מיתוג הכולל לוגו, פוסט מעוצב לרשתות החברתיות, תבנית ממותגת לקורס מוקלט או מצגת או מסך פתיחה מעוצב (לבחירה). 

בסיסית פלוס: מיתוג כולל לוגו, פוסט מעוצב לרשתות החברתיות, תבנית ממותגת לקורס מוקלט או מצגת או מסך פתיחה מעוצב (לבחירה), ניוזלטר מעוצב.

מלאה: מיתוג כולל לוגו, פוסט מעוצב לרשתות החברתיות, תבנית ממותגת לקורס מוקלט, תבנית ממותגת למצגת, מסך פתיחה מעוצב, ניוזלטר מעוצב.