עיצוב

עיצוב

עיצוב

לוגו ומיתוג לעסק

מיתוג חזותי טוב מייצג את הסיפור הייחודי וערכי הליבה שמניעים את העסק שלכם. הוא ימשוך אליכם את הלקוחות הנכונים ויעזור לכם להתבדל בתוך ים של עסקים ומותגים אחרים. אני יוצרת מיתוג לעסק מאפס או מעדכנת ומחדשת שפת מותג קיימת. את עבודת המיתוג אני מתחילה קודם כל בפגישה אישית בה נענה על שאלון מיתוג שיסייע לכם ולי להבין מה הלב של העסק שלכם ומה אתם רוצים לשדר לעולם.

ליצירת קשר וקביעת פגישה לחצו כאן. 

אודות הפגישה

פגישה זו היא פגישה ראשונה לתהליך של מיתוג חזותי/ מיתוג מחדש ועדכון שפת מותג. הפגישה יכולה לשמש כסטארטר לתהליך מיתוג והמשך עבודה משותפת או כפגישת ייעוץ.

לקביעת פגישת ייעוץ/ סטרטר לחצו כאן.

חבילות מיתוג

קלילה: לוגו, כרטיס ביקור, פוסט מעוצב לרשתות החברתיות.

פופולרית: לוגו ושפת מותג, כרטיס ביקור, פוסט מעוצב לרשתות חברתיות, חתימה למייל, עיצוב קאבר פייסבוק או יוטיוב או לינקדאין (לבחירה).

עילית: לוגו ושפת מותג, כרטיס ביקור, פוסט לרשתות חברתיות, חתימה למייל, עיצוב קאבר פייסבוק או יוטיוב או לינקדאין (לבחירה), אתר אינטרנט (אתר תדמית וויקס.קום).

אטסית: לוגו, קאבר מעוצב, סטיקר לתמונות.

עיצוב חומרי שיווק ופרסום עבור רשתות חברתיות, דיגיטל ודפוס

עסק שמשווק הוא עסק שמוכר. כיום כשהשיווק הפך נגיש וזמין לכולם דרך כלים של פייסבוק, אינסטגרם והאינטרנט בכלל, במקביל לכלים המסורתיים של דפוס, חשוב להתבלט בחומרי שיווק מעוצבים, מדויקים שמדברים את ערכי המותג ומכוונים לקהל לקוחותיו. לפרטים אודות עיצוב חומרי שיווק עבור עסק קטן/ בינוני, עמותה או חברה צרו איתי קשר כאן.

עיצוב קמפיינים

קמפיין טוב מושך את העין והלב, שומר על אחידות מסרים לכל אורכו, מתאים למגוון פלטפורמות שיווק כגון אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות, מייל וגוגל. לפרטים אודות עיצוב לקמפיין שיווק במגוון פלטפורמות צרו איתי קשר כאן. 

עריכת תמונה, ריטוש ומניפולציית תמונה/ הדמיה

במקביל להתפתחות הטכנולוגיה בתחום הדיגיטל והצילום עולה הדרישה לשימוש בתמונות בנראות גבוהה שעברו שיפוץ קוסמטי (ריטוש retouch). ניתן להזמין ממני עריכה וריטוש לתמונה או מספר תמונות של מוצר, אדם ואפילו בעל חיים עבור פרופיל עסקי, אתר אינטרנט, צרכים אישיים ואמנותיים. כמו כן ניתן להזמין ממני מניפולציה של תמונה הכוללת שילוב מספר תמונות/ אלמנטים גרפיים

ליצירת הדמיה/ סצנה מדומיינת/ סוריאליסטית. לפרטים והזמנה של עריכת תמונה צרו איתי קשר כאן.

עיצוב גרפי בתחום האופנה

ממש כמו באופנה, עיצוב גרפי עבור התחום כולל שפה חזותית ייחודית ודינאמית המורכבת מטרנדים משתנים ומחומרי תוכן ייחודיים לכל מותג. לפרטים אודות עיצוב חומרי שיווק ומיתוג מכוונים לתחום האופנה צרו איתי קשר כאן.

עיצוב ממשק משתמש לאתר אינטרנט

עיצוב ממשק משתמש באתר אינטרנט מייצר את "הלוק אנד פיל" של האתר. בעיצוב נלקחת בחשבון שפת המותג- לוגו, צבעוניות, טיפוגרפיה וכן השוק אליו משתייך המותג (אופנה, הייטק, חינוך…). המטרה היא "להלביש" את האתר ולהפכו לפלטפורמה מושכת ואסתטית בעזרת צבעים, טיפוגרפיה, תמונות, איורים ועוד. לפרטים אודות עיצוב ממשק משתמש צרו איתי קשר כאן.

עיצוב ובניית אתרי אינטרנט בוויקס.קום (Wix)

בניית אתר אינטרנט מאפס היא פרויקט מורכב ולפעמים כולל עבודה של בעלי מקצוע מכמה תחומים. בנוסף לבנייה ועיצוב ישנן עלויות על רכישת דומיין (שם וכתובת האתר), אחסון בשרתים, קידום אתר ועבודת תחזוקה שוטפת. עלויות הקמה ותחזוקה יכולות להגיע לעשרות אלפי שקלים. Wix (מערכת מתקדמת ושימושית מאוד לבניית אתרים) מאפשרת לקחת את הנושא המורכב הזה, לפשט ולחסוך בזמן ובעלויות. לבניית אתר אינטרנט בוויקס או שדרוג אתר אינטרנט קיים צרו איתי קשר כאן.

מי שמעוניין ללמוד בעצמו איך בונים אתר וויקס מוזמן לקרוא כאן על קורס האונליין שלי לבניית אתרים. קורס ייחודי ומקורי בעברית שיצרתי עבור מתחילים אם או בלי רקע בעיצוב. 

לעוד פרטים והרשמה צרו איתי קשר כאן.