איור

איור

איור

לוגו מאויר

איור היא דרך נפלאה להעביר רעיון, לספר סיפור, ליצור עניין וחיבור רגשי, למשוך את העין, לבדל את העסק. לוגו מאויר מייצג את הסיפור וערכי הליבה שמניעים את העסק שלכם בדרך ייחודית ואישית. הוא מבדל את המותג בתוך ים עסקים ומותגים אחרים ומושך אליו את הלקוחות המדויקים לעסק. מתאים לכל עסק בכל גודל ובמיוחד לעסקים המספקים שירות אישי ומוצרי בוטיק. לפרטים אודות איור לוגו עבור עסק, עמותה או חברה צרו איתי קשר כאן.

איור ועיצוב דמות מסחרית

דמות מסחרית מוצלחת יוצרת קשר אישי, מוכרות וייחודיות למותג או שירות. הדמות יכולה להשתלב במוצרים דיגיטליים כמו סרטונים מונפשים, אתר אינטרנט, פוסטים לרשתות חברתיות או במוצרים פיזיים כמו יומנים, ביגוד ועוד. לפרטים אודות איור דמות מסחרית צרו איתי קשר כאן.

איור ספרי ילדים

איור ספר ילדים הוא תהליך מקיף ליצירת תוכן ויזואלי שהופך את הסיפור הכתוב ליצירה שלמה.

איור הספר כולל:

+ איור ועיצוב דמויות ושפה חזותית 

+ איור סטורי בורד- פריסה לעמודים

+ עיצוב ואיור פריימים- סצנות לפי סטורי בורד

+ צביעה וסגירת האיור לדפוס

את האיור אני מבצעת במחשב באופן ידני, בעזרת עט דיגיטלי. עימוד ועיצוב גרפי של הספר (טקסט, הכנה לדפוס וכדומה) ניתן להזמין ממני או להוציא למעצב גרפי חיצוני. לעוד פרטים אודות איור ספר ילדים צרו איתי קשר כאן.

איור לאתרי אינטרנט

איור באתר אינטרנט נועדו להעשיר את שפת העיצוב באתר, ללוות תכנים, לייחד, למשוך ולהעניק הנאה לגולשים. לעוד פרטים אודות איור אתר אינטרנט צרו איתי קשר כאן.

איורים לבית ולחדר ילדים

שינויים קטנים היא דרך נהדרת להתחדש, להתעדכן ולהכניס אנרגיה חדשה לבית וללב שלנו. אני יוצרת איורים מקוריים לבית ולחדרי ילדים אפשר גם בהזמנה אישית. האיורים מודפסים באיכות גבוהה על נייר מעולה. כדי לראות איורים שלי לחצו כאן.

איור בהזמנה אישית

עבורכם, כמתנה למישהו שאתם אוהבים, הזמנה לחתונה ועוד לפרטים אודות והזמנה צרו איתי קשר כאן.

וחוץ מזה אני עושה גם

איורים למשחקים, קלפים מאוירים, איור דמויות ורקע לאנימציה ועוד. מוזמנים ליצור קשר ולשאול.